Yurtdışında gerçekleşen fuarlara katılacak firmalar ve temsilcileri, arzu ettikleri takdirde PARS FUARCILIK ORG. SİN. GIDA LTD. ŞTİ. bünyesinde faaliyet gösteren acenteler tarafından titizlikle organize edilen, “Fuar Turizm Programından yararlanabilirler.

Gerçekleşecek fuara bağlı olarak sunulacak turizm programı katılımcılara ayrıca duyurulur. Rezervasyon için, firmaya gönderilmiş olan turizm programı bilgi formunun son bildirim tarihine kadar eksiksiz doldurularak geri gönderilmesi gerekmektedir. Turizm programında belirtilen fiyatlar paket fiyatları olup, farklı tarih aralıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Turizm programı çalışmaları, fuar tarihinden 1,5 ay önce başlatılır ve 15 gün önce tamamlanır.

Uçak İle Ulaşım: Fuar tarihleri çerçevesinde (fuar başlangıcında 2 gün önce ve fuar bitişinden 1 gün sonra), mümkün olduğu kadar tarifeli THY (Türk Hava Yolları) ve/veya gidilecek ülkenin milli havayolu tercih edilmektedir.
Otel Konaklaması: Gidilecek ülke ve şehir özellikleri göz önünde bulundurularak, uluslararası zincir oteller ve/veya bilinen ve denenmiş otel işletmeleri ile çalışılmaktadır.
Havalimanı-Otel & Otel-Havalimanı Transferleri: Gidilecek şehre varışı takiben ve dönüşte, ulaşımın rahat ve konforlu olması amacıyla gerçekleştirilmektedir.
Otel-Fuar Alanı & Fuar Alanı-Otel Transferleri:Fuar alanının konaklanılacak oteleuzaklığı göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir, ulaşımın rahat, konforlu ve kısasürede yapılmasına özen gösterilir.
Vize: Gidilecek ülkelerin yürürlükte olan vize kuralları gereği, vize alımında aracılık hizmeti verilmektedir.